راهکارهای سازمانی

با استفاده از راه های مختلف ارتباطی مشاورین G&B کنار شما خواهند بود.شما می توانید شماره تماس خود را وارد نموده تا مشاورین ما با شما تماس بگیرند و یا از طریق پست الکترونیک و یا تماس تلفنی درخواست خود را ارائه فرمایید.
تمام تلاش G&B راحتی و امنیت خاطر مسئولین خرید سازمان ها می باشد که بتوانند محصولات مورد نیاز خود را با بهترین شرایط از گروه G&B تهیه نمایند.
با خرید بالای 3 عدد کارتریج، هزینه ارسال در تهران رایگان خواهد بود و برای دریافت کارتریج رایگان در صورت تایید مشاورین فروش G&B این سرویس به مخاطبین عزیز ارائه خواهد شد.

۱

تماس با کارشناسان

در صورت نیاز به محصولات پرینتر یا کارتریج جی اندبی راه های متفاوتی برای تماس شما داریم.
تماس تلفنی:
خط ویژه ۴۵۴۱۲۰۰۰-۰۲۱ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷:۳۰ جهت ثبت سفارشات آماده پاسخگویی و تنظیم قرار ملاقات با شماست.
پر کردن فرم تماس:
در ساعات غیر اداری و یا ساعات پر مشغله، با پر کردن فرم درخواست کارشناسان ما با شما تماس خواهند گرفت (بر اساس ساعت انتخابی شما)

۲

بررسی سفارش

پس از تماس و یا ثبت درخواست محصولات، کارشناسان جی اند بی سفارش شما بررسی و تحلیل میکنند.
این دوره بین 24 تا 72 ساعت خواهد بود و سفارش شما از لحاظ تعداد و روند پرداخت مورد بررسی قرار میگیرد.

۳

نمونه رایگان

در جهت رضایتمندی مشتریان سازمانی G&B، آن دسته از سازمان هایی که تعداد پرینترهای آنهـا بالاتر از ۴۰ عدد باشـد، به تشخیـص مشـاوران فروش، کارتریج رایگان ارائـه می گردد، که با آسودگی خاطر بتوانند نسبت به انتخاب محصول با کیفیت تصمیم گیری نمایند.

۴

تحویل در محل

مشتریانی که تعداد خرید آن ها بالاتر از ۳ عدد کارتریج باشد G&B امکان ارسال رایگان کارتریج ها را فراهم نموده و مشتریان عزیز می توانند با آسودگی خیال و بدون صرف وقت و هزینه در محل مربوطه محصولات مورد نیاز خود را دریافت نمایند.

سایت در حال به روزرسانی است: مشاوره و خرید: ۴۵۴۱۲۰۰۰-۰۲۱