درباره ما

با مسیر پیشرفت جی اند بی آشنا شوید

درباره برند G&B بیشتر بدانید

گروه تولیدی G&B در سال 1391 با هدف رفع نیاز کشور به واردات ماشینهای اداری و توسعه و تحول ماشین های اداری تاسیس شد. این گروه با جذب سرمایه گذار و کارشناسان خارجی و بهره بردن از متخصصان ایرانی توانسته با اشتغال زایی 70 نفر نیروی انسانی، محصولاتی با کیفیت محصولات خارجی تولید نماید.
در ابتدا تمرکز مجموعه بر تولید ملزومات مصرفی همچون کارتریج، تونر، ریبون و ... قرار گرفت. موفقیت های به دست آمده همچون چند نمونه ثبت اختراع و تثبیت کیفیت محصولات نزد مصرف کنندگان، مجموعه را بر آن داشت تا اقدام به تولید چاپگرهای لیزری نماید. این اقدامات و تلاشها منجر به تولید اولین چاپگر لیزری سه کاره با زبان فارسی و تولید داخل شد. 
مجموعه همواره بر آن بوده است تا هم در زمینه توسعه محصولات و هم در زمینه عمق بخشی به تولید رو به جلو حرکت کند. در حال حاضر چاپگرهای تولیدی جی اند بی بسیار توانمند و با کیفیت بوده و درصد بالایی از آن در داخل مجموعه تولید میشود. کارتریج‌های جی اند بی نیز تمامی چاپگرهای موجود در بازار را پوشش میدهد.

زمینه فعالیت جی اند بی


چاپگر لیزری

جی اند بی دارنده هر دو عنوان " اولین تولید کننده پرینتر " و " بزرگترین تولید کننده پرینتر" در ایران را دارا می¬باشد. علاوه بر این توانسته بیشترین میزان رضایت مشتری را به دست آورد. اولین پرینتر تولید شده به وسیله جی اند بی اولین پرینتر سه کاره و دارای منوی فارسی نیز بوده است. از آن پس، نسلهای جدیدی از پرینتر توسط این شرکت طراحی و تولید شده است. هر نسل نسبت به نسل قبل بیشتر مطابق نیاز بازار و دارای امکانات بیشتر می باشد.

کارتریج لیزری

در این زمینه نیز جی اند بی چندین گواهی ثبت اختراع دارد که بارزترین آنها ثبت اختراع کارتریج با امکان سه برابر چاپ بیشتر می باشد که کارتریج‌های پلاس نام میگیرند و متناسب با پرینترهای پر مصرف بازار طراحی شده اند که علاوه بر مقدار تونر بیشتر از قطعات باکیفیت تر و با دوام تری ساخته شده اند که در تعداد چاپ مورد انتظار به خوبی کیفیت خود را حفظ نمایند.
دامنه تولیدات کارتریج‌های تولیدی توسط جی ا ند بی تمامی پرینترهای موجود در بازار ایران را پوشش می‌دهد به این معنا که کارتریج تمامی پرینترهای موجود در ایران از تمامی برندها (اچ پی، کنون، سامسونگ، برادر، ... ) با کیفیت بالا، در مجموعه جی اند بی تولید میشوند.
 

خط تولید کارتریج ها و چاپگر های جی اند بی G&B


گواهینامه های جی اند بی G&B

گواهینامه ثبت اختراع کارتریج لیزری مخزن بزرگ (پلاس)

گواهینامه ثبت اختراع تولید چاپگر با منوی فارسی

گواهینامه ثبت اطلاعات


پروانه های بهره برداری و جوایز جی اند بی G&B

پروانه بهره برداری کارتریج های لیزری

پروانه بهره برداری انواع چاپگر

رتبه نخست بخش سخت افزاری نمایشگاه الکامپ 1398


حضور در نمایشگاه ها

شرکت در نمایشگاه الکامپ 95

شرکت در نمایشگاه الکامپ 96

شرکت در نمایشگاه الکامپ 97

شرکت در نمایشگاه الکامپ 98


شرکت آریا لیزر پارس مدرن مفتخر است بهترین کالای ایرانی را به همراه خدمات و سرویس های گارانتی در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

سایت در حال به روزرسانی است: مشاوره و خرید: ۴۵۴۱۲۰۰۰-۰۲۱